Sağlık Üssü
Güncel Sağlık Haberleri

Videowall Tasarımları Nelerdir?

Videowall Tasarımları Nelerdir?

Dev ekranlar herkesin karşısına farklı alanlarda çıkmıştır. Bu ekranlar genel olarak birden fazla ekranın bir araya getirilmesi ile elde ediliyor. Bu panellerde bütün ekranlar tek bir ekran gibi hareket edebilir. Aynı zamanda farklı ekranlarda istenilen çeşitli içerikler kullanılabilir. Videowall adı verilen bu ürünler genel olarak işletmelerin müşteri çekmek adına kullandığı hem kaliteli hem de işlevsel ekranlardır.

Tek bir ekran oluşturmak için kullanılan farklı ekranlar LED veya LCD olabilir. Bunların yanı sıra belirtmek gerekir ki ekranda hangi içeriklerin gösterileceği de kolay bir şekilde kontrol edilebilir. Uzaktan herhangi bir zorluk gerekmeden saniyeler içerisinde ekranda olacak şeyi belirleyebilirsiniz.

Videowall Sistemlerini Tercih Etmeniz İçin Sebepler

 

Çoklu ekran sistemleri bazı kişiler tarafından maliyetli olarak görülebilir. Ancak işletmeler açısından bu sistemlerin sağladığı faydalar ele alındığında ne kadar önemli bir yatırım olduğu ortaya çıkıyor. Video Wall sistemleri sadece bir ekrandan ibaret değildir.

Firmalara teknolojik çözümler sunması ile ön plana çıkar. Bu dev ekranlar topluluğun yönetimini ve iletişimini sağlaması ile son derece kullanışlı oluyor. Öncelikle belirtmek gerekir ki sistemler yüksek çözünürlükte kaliteli görüntü sunuyor.

Aynı zamanda içerik yönetiminin kolay bir şekilde yapılmasını sağlıyor. Bunların yanı sıra tasarım bakımından farklı seçenekleri bulunur ve kullanım alanında estetik bir görüntü oluşturur. Reklam yapmak istediğinizde müşterilerin aklında daha iyi kalacak görsel ögeler sunulabilir. Aynı zamanda verilmek istenen mesajın daha iyi bir şekilde aktarılmasına da yardımcı oluyor.

Videowall Sisteminin Ücretleri

 

Çoklu ekran sistemi satın almak isteyen kişilerin en fazla merak ettiği şeylerden birisi bu sistemlerin fiyatı oluyor. Genel olarak fiyatlar alınan ürüne göre değişir. Kullanıma sunulan farklı videowall sistemleri vardır. Bu sistemlerin üretiminde kullanılan ekranlar değişkenlik gösterir. Aynı zamanda ekranın özellikleri de farklı olabiliyor.

Bunların yanı sıra ürünün yapılmasında kullanılan ekran sayısı ve boyutu gibi unsurlar da farklılık gösterir. Bütün bunlar ele alındığında ürüne bağlı olarak ödemeniz gereken ücret de değişiyor. Belirtmek gerekir ki ekranların kullanım maliyeti de oldukça uygundur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.