Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Sağlık Haberleri – Saglikussu.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Adana burger

Adana burger

admin admin -
15 0

Adana burger

Adana tarihi, kebabı, geleneksel lezzetleri ve eşsiz taze sebzeleriyle ünlü, tarım ve hayvancılık arazisidir. Bu arazinin en iyi şekilde kullanılması, en taze sebzelerin ve etlerin seçilmesi, restoranlarıyla ünlü ve yemekleriyle eşsiz Adana’mızın en önem verdiği noktalardan birisidir. Özellikle taze seçilen sebzeler ve Çukurova’nın bereketli topraklarında yetişen mahsullerin yıl boyu en temiz şekilde tüketilmesi konusunda müşterilerine eşsiz deneyim sunan restoranlarıyla bilinmektedir. Bu geleneksel lezzet ve mutfağın özellikle yeniliklere açık olması ve Adana halkının artık gelenekselde uzak farklı lezzetler aramasıyla birlikte Fikr-et Steak house Adana burger konsepti ile yeni menülerini ortaya koymuştur. Adana burger alanında oldukça tercih edilen mekanlardan birisi olmamızın en temel sebebi, burgerin içerisine koyduğumuz sebzeler ve yanında servis ettiğimiz yancılarının sürekli taze ve lezzetli olmasıdır. Özellikle soğuk hava depolarında etlerden ayrı şekilde muhafaza edilen bu sebzeler her daim taze şekilde alınarak özenle muhafaza edilmektedir. Bunun yanı sıra etlere gösterdiğimiz ihtimam da müşteri memnuniyetlerimizden ortaya çıkmaktadır. Tabiiki bir steak house olarak et konusunda ne kadar özenli olduğumuzu tahmin etmek çok da zor olmayacaktır. Özelikle Adana’nın en tercih edilen steak markası olarak etleri en iyi şekilde muhafaza etmekte, taze ve en iyi şekilde marine edilip pişirerek sofralarınıza kadar getirmekteyiz. Sizler de bu eşsiz deneyimiz sofralarımızda yaşamak isterseniz Çukurova da bulunan restoranımıza sizleri de bekleriz.

Adana’nın En İyi Burgercisi

Adana’nın en iyi burgercisi unvanını senelerdir elden bırakmayan Fikr-et, en taze ve özenle seçilen etleri kıyma haline getirerek %100 dana kıymasından köftelerini hazırlamaktadır. Etlerde herhangi bir katkı maddesi ve kanserojen içeriğe yer vermeden hazırlamasının yanı sıra özellikle etlerin marine edilmesi ve dinlendirilmesi konusunda da hassasiyet göstermektedir. Yapılan tüm bu işlemler sonrasında etleri en uygun ısıda pişirerek bir görsel şölen eşliğinde sofralara sunmaktadır. Hem hızlı hem de sıcak sunumlarıyla bilinen restoranımız hem lezzet bakımından Adana’nın en iyi burgercisi hem de mekân bakımından bu unvana sahip olmayı başarmıştır. Adana’nın en iyi burgercisi denince birçok kişinin aklına oldukça konforlu bir ortam canlandırmak isteyen Fikr-et hem şık hem modern hem de oldukça keyifli bir alan yaratarak müşterilerine sohbet ve samimiyet ortamı oluşturmaya çalışmıştır. Bunun yanı sıra hem bireysel hem de kurumsal organizasyonlar alanında da hizmet veren restoranımızda tüm bu deneyimleri en iyi şekilde yaşayabilmek için önceden yapacağınız rezervasyonlar ile tüm gecenizi hem lezzetli hem de bol sohbetli geçirebilirsiniz. Yedinden yetmişe herkesin damak zevkine ve konforuna özen gösteren Fikr-et steak house sizleri de restoranında ağırlamaktan büyük mutluluk duyacaktır. Müessesemizi ziyaret ederek bu güzel lezzetleri doyasıya tadabilirsiniz.

Adana’nın En İyi Hamburgercisi

Geleneksel lezzetler dışında hamburger gibi yıllardır hızlı yemek kategorisinde yer alan ve insanları ismiyle bile korkutmayı başaran bir yemektir. Hamburger batı mutfağında fastfood olarak yerini almış ve bu ismiyle de duyanların aklında birçok katkı maddesi, doymuş yağ ve diğer kanserojen içerikleri de canlandırmaktadır. Şimdi hamburgere olan bütün ön yargıları aklınızdan silin ve sağlıklı hamburgerin keyfini Fikr-et steak House’ta çıkarın. Kanserojen ve katkı maddelerine yer vermeyen, özellikle %100 dana kıymasından yapılarak akıllardaki soru işaretlerini silmeyi başaran, tüm bunların yanı sıra eşsiz bir hamburger deneyimini müşterilerine sunan Adana’nın en iyi hamburgercisi. Fikr-et senelerdir geleneksel mutfağa verdiği hizmetlerle bilinmektedir. Bu hizmetlerin ardından değişmeyen tek şey değişimin kendisidir mantığı ile yola çıkarak hem geleneksel hem de modern mutfağı sentezlemiş ve karışımı müşterilerine sunarak Adana gibi geleneksel mutfağın sembolü olan bir yöreye farklı bir esinti getirmiştir. Bu esintiden nasibini alan ve özellikle de lezzetini tescilleyen Adana halkına müjdeli haberi de vererek hamburger alanında Adana’nın en iyi hamburgercisi unvanını geliştirmek için Franchise hizmetine başlamıştır. Kaliteyi bozmadan şubeyi arttırma stratejisini kendisine vizyon ve misyon edinmiş bir restoran olan Fikr-et ’in yeni hamburger Franchise hizmetinden yararlanmak ve iş ortağı olmak için iletişim numaralarından restorana ulaşabilirsiniz. Adana’nın en iyi hamburgercisi unvanının devamında sizler de yer alabilirisiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir