Sağlık Üssü
Güncel Sağlık Haberleri

Altay Bayındır’ın Beklediği Fırsatı Kamerun’un Performansı Belirleyecek

Altay Bayındır’ın Beklediği Fırsatı Kamerun’un Performansı Belirleyecek

Manchester United’ın 2023 yaz transfer döneminde Fenerbahçe’den transfer ettiği Altay Bayındır için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Ancak Kırmızı Şeytanlar’ın birinci kalecisi Andre Onana’nın Afrika Uluslar Kupası’nda Kamerun’u temsil etmesi, Altay Bayındır’ın umutlarını zora sokuyor. Türk kaleci, Onana’nın takımının turnuvada başarılı olması durumunda forma şansını bir süre daha beklemek zorunda kalabilir.

Wes Brown’a Göre Altay’ın Şansı Az, Tom Heaton İle İlgili İddialar

Manchester United’ın eski stoperi Wes Brown, Altay Bayındır’ın Newport County ile oynanacak İngiltere Federasyon Kupası 4. tur maçında ilk 11’de olmasının pek olası olmadığını düşünüyor. Brown, takımın üçüncü kalecisi olarak gördüğü Tom Heaton’ın bu önemli mücadelede forma giyebileceğine inanıyor. Bu durum, Altay Bayındır’ın beklediği fırsatı bulma konusundaki umutlarını daha da azaltabilir. Megapari

Manchester United’ın 1 Şubat’ta Wolverhampton ile oynayacağı maça kadar olan süreçte Altay Bayındır’ın sahaya çıkma ihtimali, Kamerun’un performansına ve takımının Afrika Uluslar Kupası’nda ne kadar ilerleyeceğine bağlı olarak belirlenecek gibi görünüyor. Türk kalecinin bekleyişi, hem Kamerun’un turnuva performansına hem de takım içindeki rekabete bağlı olarak devam edecek.

Altay Bayındır’ın Beklentileri ve ManU’nun Takvim Zorluğu

Altay Bayındır, Manchester United’a transfer olduktan sonra kırmızı beyazlı formayla henüz sahaya çıkma şansı bulamadı. Türk kalecinin önündeki engel ise Afrika Uluslar Kupası’nda forma giyen Andre Onana’nın performansına bağlı olarak ortaya çıkıyor. Bayındır, bu süreçte sabırla beklerken, takımın 1 Şubat’a kadar lig maçı olmaması, Türk kalecinin sahaya çıkma ihtimalini de etkiliyor. Ancak beklenen fırsatın ne zaman geleceği, Kamerun’un turnuva performansına bağlı olarak belirsizliğini koruyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

betturkeygiris.org- tipobet365 1xbet