Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Sağlık Haberleri – Saglikussu.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Avusturya kampı

Avusturya kampı

admin admin -
16 0

Avusturya kampı

Siyah beyazlılar, Sabiha Gökçen havaalanından özel jetle Salzburg’un Amadeus Mozart havaalanına 2 saatlik yolculuk yaptı. Beşiktaş ekibi 1.5 saatlik kara yolculuğunun ardından kamp yapacakları Bad Haring bölgesine hareket edecek. Oyuncular, kendilerini karşılamak için taraftarlarla fotoğraf çektirdi.

Takım Beşiktaş Saiss, Ghezzal ve N’Koudou yarın, Weghorst birkaç gün içinde kampa katılacak. Siyah beyazlı Eintracht Frankfurt’a transfer olan Rıdvan Yılmaz, takımla birlikte Avusturya’ya geldi. Beşiktaş, 12 gün sürecek Bad Haring kampının ilk antrenmanını bu akşam 19:00’da yapacak.

Futbolculara profesyonel sezon öncesi hazırlığın nasıl olduğunu deneyimleme şansı veren Kaya Elite Futbol Performans Merkezi’nin Sezon Öncesi Kampına hoş geldiniz!

Performansınızı bir üst seviyeye taşıyabilmeniz için sizi zihinsel, fiziksel, teknik ve taktik olarak hazırlamak için profesyonel koçlardan oluşan bir ekiple hazırız.

Amacımız, taktik, teknik ve fiziksel yeteneklerinizi geliştirirken futbol becerilerinizde daha tutarlı olmanıza yardımcı olmak ve profesyonel kondisyonun ne anlama geldiğini açıklamaktır. Uzun süreli COVID-19 pandemisinden sonra, oyuncuların gelecek sezona hazırlanmak için uzun süreli dinlenmeleri çok önemlidir. Bu kamplar oyuncuları teknik, taktik, fiziksel ve zihinsel olarak hazırlamak için tasarlanmıştır. İlk gün yapılan performans testlerinden tsyd.org sonra yetenek seviyelerine göre gruplandırılmıştır. Kamp eğitimi sırasında, antrenörler teknik ve taktik becerilere ve fiziksel ve zihinsel hazırlığı yeniden oluşturmaya odaklanır.

Sahada elinizden gelenin en iyisini yapmak istiyorsanız, ilk maçınız için kondisyonunuzun ve nabzınızın zamanında zirveye ulaşması için sezon öncesi boyunca iyice hazırlanmanız gerekir. Sezon öncesi, günlük olarak oyun becerilerini ve taktik anlayışını artırmak için tasarlanmış bir oyun şeklinde fonksiyonel antrenmana odaklanıyoruz.

 

 

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir