Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Sağlık Haberleri – Saglikussu.com

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Yaşam
 4. »
 5. Bosch Kombi Servisi

Bosch Kombi Servisi

haber haber -
25 0

 

%100 müşteri memnuniyeti ile çalışan Karşıyaka Bosch kombi servisi deneyimli kadrosu ile müşterilere en iyi şekilde hizmet etmek için çalışmaktadır. Bu da bosch kombinin ilk tercih edilen kombi markası olmasının en önemli nedenidir. Bosch cihazlarınızla ilgili herhangi bir arıza görülmesi durumunda ilk yapılması gereken bosch servisleri ile iletişime geçmektir. Tamamen tüketicilerin sorunlarını gidermek adına çalışan firma müşterilerin beklentilerine en iyi şekilde yanıt vermektedir.  Müşterileri bekletmeden en kısa sürede sorunları gidermek için çalışır. Deneyimli ekibi hiçbir çalışmasını çözüne ulaştırmadan sonlandırmaz ve başka firmaların getiremediği çözümleri getirerek kullanıcıları memnun eder.  Günün her saatinde kesintisiz bir şekilde hizmet veren bosch çağrı merkezi ile kombinizde görülen arızalara anında çözüm bulabilirsiniz.

Bosch Kombi

Bosch kombiler üstün teknolojileri ve dayanıklılığı nedeniyle en çok tercih edilen kombi markalarından biridir. Bosch kombi bir kombiden beklenen verimliliği fazlasıyla karşılar. Bu nedenle de kullanıcılar tarafından çok fazla tercih edilir.

Bosch kombiler yüksek kalitesi sayesinde daha çok enerji tasarrufu sağlar. aynı zamanda üsrün teknolojiyle üretilen bosch kombiler çok düşük ses seviyesinde çalışır ve evinizde yaşam kalitesinin artmasını sağlar. Bosch kombi kullanım kolaylığının yanı sıra servis güvencesi ile de çok fazla tercih edilir. Soğuk kış günlerinde sıcak kalmak için bosch kombi en doğru tercih olacaktır.

Bosch Kombi Servisi Telefon

Müşteri memnuniyeti ilkesi haline getirmiş olan Bosch kombi servisi telefonu, müşterileri mağdur etmemek adına 24 saat servis hizmeti vermektedir. Böylece müşterilerin sorunlarını en kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır. Günün her saatinde irtibata geçebileceğiniz Bosch servisini her türlü kombi arızaları için arayarak yardım talep edebilirsiniz. Talebinizi oluşturduktan sonra servis elemanları sizinle irtibata geçerek en kısa sürede sorununuza çözüm bulacaktır.

Arızanın neden kaynaklandığını tespit eden ekip öncelikle size yapmanız gerekenleri anlatarak yardımcı olmaya çalışır. Böylece servisi eve çağırmadan kombinizin sorununu kendiniz gidermiş olur ve servis ücreti odemekten kurtulursunuz.

Bosch Kombi Arızaları Nelerdir?

Kombiler evinizin en önemli ihtiyaçlarından biridir. Soğuk kış günlerinde ısınmanızı sağlayan, evinizin sıcak suyunu karşılayan kombilerin arızalanması istenmeyen bir olaydır. Her ne kadar uzun ömürlü ve dayanıklı bir şekilde üretilse de Bosch kombilerde de çeşitli arızalar görülebilir.  Bosch Kombi kullanıcıları Bosch kombi arızaları nelerdir sorusunun cevabını merak etmektedir. Soğuk kış günlerinde aralıksız çalışan kombilerde ve tesisatlarda görülen arızalar çeşitli sebeplerden kaynaklanıyor olabilir. Tesisatlarda, kombi de sorun olabilir ya da petekleri ısıtmak için gereken şeyler yapılmamış olabilir. Kombilerde en çok görülen arızalar; sıcak su sensör arızası, elektronik kart arızası, hava akış sorunu, baca çekişinde sorun, aşırı ısınma uyarısı, düşük su basıncı gibi arızalardır. Bu arızaların bazılarında servis çağırmak gerekmese de ilk olarak yapılması gereken şey servis ile iletişime geçerek soruna çözüm bulmaktır.

Kombi Arızaları: Aşırı Isınma Uyarısı

Kombi arızaları: aşırı ısınma uyarısı kombilerde en çok görülen arızalardan biridir. Aşağıda ısınmanın nedenlerini ve çözüm yollarını listeledik:

 • Sirkülasyon pompasının sıkışmasında veya devir özelliğini yitirmesinden kaynaklanıyor olabilir. Sorun ciddi ise arızalı pompanın değiştirilmesi gerekebilir.
 • Su basınç değeri 1.5 bar seviyesinde olması gerekir. Düşük olması halinde kombi aşırı ısınır.
 • Ana eşanjörde tıkanma ya da kireçlenme olabilir. kimyasal temizlik gerekir.
 • Üç yollu vana arızası olabilir. Çözüm için vana değiştirilmelidir.
 • Kalorifer peteklerinin vanaları kapalı olabilir.
 • Petekler uzun süre temizlenmezse tıkanmış olabilir. Peteklerin temizlenmesi sorunu giderebilir.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir