Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Sağlık Haberleri – Saglikussu.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Burası bizim evimiz, hep burada çalışıyoruz

Burası bizim evimiz, hep burada çalışıyoruz

admin admin -
17 0

Burası bizim evimiz, hep burada çalışıyoruz

Golbol Kadın Milli Takımı sporcularından Fatmagül Güler ise, “Burada genç arkadaşlarımıza örnek olmaya çalışıyorum. Ben de gencim ama küçük yaşta bir şeyleri başarabildiğim için arkadaşlarıma da tecrübelerimi aktarmaya çalışıyorum. Şimdi de en büyük hedefim olan 2024 Paris Olimpiyatları’na hazırlanıyorum. İnşallah Kahramanmaraş’tan 2 sporcunun gitmesi için bir hayalimiz var. İnşallah ben gideceğim, ikincisi de gider diye düşünüyoruz. Hep burada çalışıyoruz, Tokyo’ya giderken de burada çalışmıştım. Burası bizim evimiz hep burada vakit geçiriyoruz. Golbolde diğer branşlar gibi tanınmıyoruz, çok başarısı var ilk takım halinde ülkemize altın madalyayı getiren golbol takımıydı, ikinci defa da getiren yine golbol takımı oldu ama maalesef bu Türkiye’de duyulmuyor, Kahramanmaraş’ta hiç tanınmıyor. Ülkemizin golbolü tanıması gerekiyor” diye konuştu.

“Burada kendi dünyamızı oluşturarak oynuyoruz”

Genç Kadınlar Milli Takım sporcusu Derya Kartal, “Şu an Genç Milli Takım’ın kadrosunda yer aldım bu yıl. 2023’te Milli Takım’a seçildim ve gençlerde Brezilya’da şampiyon olduk. Golbol benim için bizim kendi dünyamız. Görme engelli bireylerin kendi branşı olduğu için burada kendi dünyamızı oluşturarak oynuyoruz” ifadelerini kullandı. . parobet giriş

“Şu anki hedefim 2024 Paris Olimpiyatları”

Genç Milli Takım’dan A Milli Takım’a yükselmek için elinden gelen tüm gayretleri gösterdiğini söyleyen Medine Köse de “2 yıl önce Milli Takım’a seçildim. İlk şampiyonluğum U-19 Avrupa Şampiyonası’ydı ve orada yer almaktan çok gururluydum. Türk Bayrağı’nı dalgalandırmak, İstiklal Marşı’nı okumak çok büyük bir mutluluktu. Ayrıca 2023’te Brezilya’da düzenlenen Dünya Şampiyonası’nda da takımımızla birlikte şampiyon olduk. Ben 2024 Paris Olimpiyatları’nda Türk Bayrağımızı yine dalgalandıracaklarına inanıyorum. Şu anki hedefim 2024 Paris Olimpiyatları ve bunu çok istiyorum” şeklinde konuştu.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir