Sağlık Üssü
Güncel Sağlık Haberleri

Dzeko’dan Ferdi Kadıoğlu’na Övgü, Büyük Takımlar Onunla İlgilenecektir

Dzeko’dan Ferdi Kadıoğlu’na Övgü, Büyük Takımlar Onunla İlgilenecektir

Fenerbahçe, Spartak Trnava’yı 4-0 mağlup ederek Konferans Ligi’nde liderliği garantiledi. Maç sonu açıklamalarda bulunan Edin Dzeko, takımın performansını ve genç yetenek Ferdi Kadıoğlu’nu övdü.

Fenerbahçe Grubunu Lider Tamamladı

Fenerbahçe, UEFA Konferans Ligi’nde H Grubu’nu lider tamamlayarak Mart ayında oynanacak son 16 maçlarına yükseldi. Edin Dzeko, karşılaşmanın ardından yaptığı açıklamada “Grup maçlarında inişli çıkışlı bir performans sergiledik. Ancak güçlü bir geri dönüşle istediğimiz yerde grubu tamamladık. Eğer ikinci sırada bitirseydik, Şubat ayında maça çıkacaktık. İşimizi iyi yaptık ve Mart ayında heyecan verici bir 16 tur maçına çıkma şansını elde ettik. Bugün ortaya koyduğumuz iyi oyunla bu başarıya ulaştık. Ancak rakipleri hafife almanın cezasını çekebilirsiniz” dedi.

Ferdi Kadıoğlu’na Övgüler, “Büyük Takımlar Onu İzliyordur”

Dzeko, özellikle genç oyuncu Ferdi Kadıoğlu’na övgüler yağdırdı. “Ferdi Kadıoğlu, en büyük 5 ligde oynayabilecek yetenekte bir oyuncu. Bugün sergilediği performansın yanı sıra Beşiktaş maçında da gösterdiği performansla dikkat çekti. Hala genç, ancak ona olan ihtiyacımız büyük. İstikrarlı bir şekilde performansını sürdürmesi halinde büyük liglerdeki takımların onunla ilgileneceğini düşünüyorum. Bugün sergilediği oyun, onun potansiyelini gösteriyor. Bu genç yeteneği kaybetmemeli ve desteklemeliyiz” şeklinde konuştu.

Ferdi Kadıoğlu’nun Geleceği Parlak

Dzeko, genç oyuncunun geleceği hakkında iyimser bir bakış açısı sergiledi. “Ferdi Kadıoğlu’nun hala gelişme potansiyeli var. Kendisi çok büyük bir oyuncu olabilir. Bugün sahada gösterdiği performans, onun yeteneklerini ortaya koydu. Ancak bu sadece bir başlangıç. O, hala genç ve öğrenmeye devam etmeli. İstikrarlı bir şekilde çalışması ve performansını sürdürmesi gerekiyor. Büyük takımların dikkatini çekmek için bu önemli. Onunla gurur duyuyoruz ve gelecekteki başarılarını merakla bekliyoruz” dedi. trwin güvenilir mi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

betturkeygiris.org- tipobet365 1xbet