Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Sağlık Haberleri – Saglikussu.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Erkeklerde Cinsel İlişki Sırasında Yaşanan Sorunlar Neler?

Erkeklerde Cinsel İlişki Sırasında Yaşanan Sorunlar Neler?

haber haber -
40 0

Erkeklerde cinsel aktivite sorunları çok çeşitlidir. Ancak en fazla görülen problem, ereksiyon yani sertleşmedir. Daha önce sağlıklı bir yaşama sahip olunsa da yaşam tarzının değişmesi, stres ve sağlıksız beslenme gibi durumlar ereksiyona neden olabilir. Ayrıca alkol ve sigara tüketimi de ereksiyona neden olmaktadır. Son olarak diyabet veya kalp gibi kronik hastalıkların da sertleşmeye davetiye çıkardığı bilinir.

Ereksiyon Tedavisi Bulunuyor mu?

Elbette ereksiyonun tedavisi mümkündür. En çok da doğal ilaçlarla ortadan kaldırılabilen bu sorun için doğru ilacı tercih etmek gerekiyor. Ayrıca stresten uzak bir yaşam tarzı ve bol egzersizle beraber ereksiyon tedavi edilebilir. Son dönemlerde Tadalafil içerikli ilaçların kullanımı yaygınlaşmıştır. Ancak bu ilaçlar arasında reçeteli olarak kullanılması gerekenlerin tercih edilmesi gerektiği unutulmamalıdır.

Ereksiyon teşhisinde ultrason, kan testleri, idrar testi ve psikolojik değerlendirme yapılır. Doktorunuz bu süreçte sertleşme yani ereksiyon teşhisini paylaşırsa hızlıca tedaviye geçilir. Tedavi için aktardığımız üzere yaşam tarzının değişmesi ve yazımızın devamında paylaşacağımız ilacın tercih edilmesi yeterlidir.

Cialis, ereksiyon sorununa karşı üretilen ve reçeteli olarak sunulan bir ilaçtır. Tamamen doğal olmasından kaynaklı herhangi bir yan etkisi yoktur. Ancak kronik hastaların ve hamile bayanların ilaçtan kesinlikle uzak durması gerekir. Prostat tedavisinde de kullanılan Cialis ereksiyonu ortadan kaldırarak daha uzun süreli bir cinsel ilişkiyi garanti eder.

www.cinselsaglikmerkezi.com/cialis-fiyatlari.aspx

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir