Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Sağlık Haberleri – Saglikussu.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Estedy Clinic direktörü Duygu Yaman; ” Türkiye Sağlık turizminde Dünya’nın en tercih edilen ülke konumundadır “

Estedy Clinic direktörü Duygu Yaman; ” Türkiye Sağlık turizminde Dünya’nın en tercih edilen ülke konumundadır “

admin admin -
33 0

 

Türk hekimlerimizin inanılmaz başarısı ve deneyimi alınan hizmet kalitesii ile birlikte , Türkiye’yi bu alanda tercih edilen ülkelerden yapmıştır. Türkiye’deki saç ekimi klinikleri, fiyat avantajı ve hasta memnuniyeti gibi nedenlerle birçok turist tarafından tercih ediliyor. . . ”

Estedy Clinic kurucusu Duygu Yaman saç ekim sektörüyle alakalı 10 yıla aşkın deneyimiyle şunları iletti;; “Saç ekimi, saç dökülmesi sorunu ya da saç kaybı yaşayan kişilerde seyrelme ve kellik sorununa doğal ve kalıcı bir çözüm yoludur. Genetik yapı, hormonal problemler, çevresel faktörler, stres, hastalıklar ve ilaç kullanımı gibi birçok nedenden ötürü kalıcı saç dökülmeleri yaşanılabiliyor.

“”Günümüzde saç kaybına en kalıcı çözüm. ”
Saç ekim operasyonu’dur.

Saç ekimi operasyonu yaptırmak isteyenler de Değerlendirdiğimiz önemli bir kaç kriterden biri donör bölgesinin ekim için gerekli olan kök sayısına uygun olmasıdır saç kaybı yaşanan alan ve donör bölgesi değerlendirildikten sonra kişiye özel planlanan ön saç çizgisi ve Ekim yöntemiyle yaklaşık 6ila 8 saatsüren bir operasyon süreci başlar

Yaman, “Günümüzde en çok kullanılan saç ekimi yöntemi Safir FUE (Follicular Unit Extraction )ve DHI( Direct Hair Implantation )ekimidir. FUE uygulamasında kişinin ekim bölgesi traş edilir ve hastaya özel safir uçlu kalem ile kökleri yerleştireceğimiz kanallar açılır , DHI yönteminde ise saç ekiminde ekim bölgesi traş edilmeden direkt olarak ekim işlemi gerçekleştirilir. ”

Operasyon sonrası süreçte ise kontrollerinizi mevcut saçlarınız ve ekilen saçlarınızın medikal desteğini kliniğinizle iletişim halinde olarak devam etmelisiniz diye ifade etti.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir