Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Sağlık Haberleri – Saglikussu.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Hasan Arat’dan açıklama

Hasan Arat’dan açıklama

admin admin -
41 0

Hasan Arat’dan açıklama

Beşiktaş Kulübü Başkan Adayı Hasan Arat, 3 Aralık tarihinde gerçekleşecek olağanüstü seçimli genel kuruldan bir hafta sonra oynanacak Fenerbahçe maçının kayıpsız geçilmesi halinde siyah-beyazlıların şampiyonluk şansının başlayacağını söyledi.

Beşiktaş’ta 3 Aralık Pazar günü yapılacak olağanüstü seçimli genel kurul öncesi başkan adaylarından Hasan Arat, projelerini ve hedeflerini  fixbet

“Camiamıza verdiğimiz sözleri kısa, orta ve uzun vadeli olarak gerçekleştireceğiz”

Göreve gelmeleri durumunda Futbol A Takımı’nı toparlamaları gerektiğini belirterek sözlerine başlayan Arat, “Bunun için çalışmalarımızı yaptık. Avrupa Şampiyonlar Ligi ve Asya Şampiyonlar Ligi ara verdiği anda hedeflediğimiz oyuncuları Türkiye’ye getireceğiz. Takımımıza takviye yapacağız. Bununla ilgili bir iskelet oluşturduk. Beşiktaş’ı, Beşiktaşlılar yönetecek felsefesiyle yola çıktık. O iskelette hem yönetim kurulu üyemiz hem antrenörümüz hem de bu ikisi arasındaki koordinasyonu sağlayacak arkadaşımızın hepsi çok tanınmış Beşiktaşlılar. Öncelikli futbol takımı daha sonra ilk 90 gündeki kurumsal yapılanma. Bir röntgenini çekip kulübün, gerekenleri yapacağız. Tabii bunların hepsi camiamız bize bu imkanı verdiği takdirde olacak. O yüzden ilk hedefimiz mutlaka üyelerimizin gelip oy kullanması. Oy kullandıkları takdirde camia doğru kararı verecektir. Kimsenin kontrolünde olmayacaktır. Bizim plan ve programlarımız gayet hazır bir şekilde yola çıktık. Yönetim kurulu üyelerimiz çok işinin ehli insanlar ve gelişmelere göre camiamıza verdiğimiz sözleri kısa, orta ve uzun vadeli olarak gerçekleştireceğiz” ifadelerini kullandı.

“Beşiktaş formasını giydiğin zaman şampiyonluğa oynarsınız”

Devre arası transfer döneminde nasıl bir yol izleyeceklerine de açıklık getiren Başkan Adayı Hasan Arat, “Transfer döneminde zaten stratejik görüşme yaptığımız üç tane ana kulüp var. Bu kulüplerde hedeflediğimiz oyuncular var. Bu çerçevede bu işi çok hızlı şekilde yapacağız. Onun dışında gelişmelere bakacağız ve ara dönemi çok iyi değerlendireceğiz. Seçimden sonraki Fenerbahçe maçı, çok önemli bir maç. Camiamız bir bütün olarak orada hazır olacak. Biz de o günü çok başarılı şekilde geçtiğimiz takdirde şampiyonlukta Beşiktaş’ın ciddi bir şekilde şansı olmaya başlayacak. O yüzden pes etmek yok. Beşiktaş formasını giydiğin zaman şampiyonluğa oynarsınız” şeklinde konuştu.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir