Sağlık Üssü
Güncel Sağlık Haberleri

İlhan Cavcav, Gençlerbirliği Mezarlığında Anıldı

İlhan Cavcav, Gençlerbirliği Mezarlığında Anıldı

Başkent ekibinin onursal başkanı İlhan Cavcav, vefatının 7. yılında düzenlenen anma töreniyle Cebeci Asri Mezarlığı’nda sevdikleri ve futbol camiası tarafından bir kez daha hatırlandı. Kulüp yönetimi, divan kurulu üyeleri, eski futbolcular, altyapı oyuncuları ve kulüp personeli, Cavcav’ın mezarı başında bir araya geldi.

Anma töreninde yapılan Kur’an-ı Kerim tilaveti ve dualarla Cavcav’ın manevi huzuruna dua edildi. Aynı mezarlıkta yatan diğer eski başkanlardan Hasan Şengel de unutulmadı; kabri başında okunan dualarla anıldı. Teknik direktör Sinan Kaloğlu’nun da Cavcav’ın mezarını ziyaret ettiği belirtilerek, futbol camiasının birlik ve beraberliği vurgulandı. Twinplay

Soylu: “Niyazi Akdaş’ın İstifası İle İlgili Yönetim Toplantısı Yapılacak”

Gençlerbirliği Kulübü idari işlerden sorumlu asbaşkanı Mehmet Soylu, anma töreni sonrasında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Soylu, Cavcav ve Şengel’i anmanın yanı sıra, kulüpteki gelişmelerle ilgili de bilgi verdi. Özellikle Niyazi Akdaş’ın başkanlık görevinden istifası üzerine Soylu, “Geçen hafta istifa kararını bize iletti, ancak kupa ve lig maçları öncesinde tekrar düşünmesini istedik. Ancak başkanımız istifada kararlıydı. Yönetim olarak hafta içinde toplantı düzenleyeceğiz ve takımımızın başkanlık sorununu çözeceğiz. Bu süreçte takımımızın yanında olmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Soylu, gelecek hafta içinde yapılacak toplantıda takıma kaynak sağlamak amacıyla belediye başkanı ve şehrin önde gelenleriyle görüşmeler yapacaklarını ve bu sürecin netleşmesiyle ilgili detayların ortaya çıkacağını belirtti. “Burası 100 yıllık bir camia, sahipsiz kalmayacak.” diyen Soylu, kulübün geleceğine yönelik umut dolu açıklamalarda bulundu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

betturkeygiris.org- tipobet365 1xbet