Sağlık Üssü
Güncel Sağlık Haberleri

İstanbul Burun Estetiği Ücretleri

İstanbul Burun Estetiği Ücretleri

 

Op. Dr. Vepa Silapov liderliğinde hizmet veren kliniğimiz İstanbul burun estetiği alanında çalışan profesyonel dokunuşlarıyla pek çok hastanın hayat kalitesini yükselten bir estetik cerrahtır. Özellikle burun estetiği alanında çalışan doktor İstanbul rinoplasti alanında tercih edilen bir operatördür.

Burun Estetiği Uygulama Yolları

Burun estetiği operasyonlarını farklı birkaç yolla gerçekleştirmek mümkündür. Hastanın ihtiyacına ve burun yapısının durumuna göre hangi yolun tercih edileceğini hasta ile uzman doktor karar verir. Açık veya kapalı operasyona karar verirken hastanın sağlık durumu, kişisel, fiziksel ve hatta ekonomik durumu elbette göz önünde bulundurulur. Doktorumuzun öncelikli amacı hastanın tedavisini gerçekleştirmek, yaşadığı veya hissettiği sorunların çözümüne yardımcı olmaktır. Dr. Vepa Silapov’ a gelen hastalar profesyonel ve güler yüzlü yaklaşımla, güvenli bir sağlık hizmeti aldıklarına emin olurlar.

Rinoplasti Yapılabilecek Burun Tipleri Hangileridir?

18 yaşından büyük, estetik kaygısı olan kişilere

Sağlık gerekliliği olması koşulu ile 15 – 17 yaş arası kişilere

Aşırı büyük veya aşırı küçük burun yapısına sahip, burun deformiteleri olanlara

Horlama, hırlama gibi solunum problemleri olanlara

Uygun koşullar göz önünde bulundurularak rinoplasti yapılır.

Kapalı ve Açık Operasyon Nasıldır?

Kapalı rinoplasti yönteminde, burnu açmadan, burun deliklerinden laparoskopik cihaz ve aletlerle girerek fazla kıkırdağın gerekli ölçüde alınması sağlanır. Kapalı operasyon işlemi ile burun deliklerinin üzerindeki alanın (burun köprüsü) boyutunu düzeltmek mümkündür. Açık rinoplasti operasyonu tam bir cerrahi işlem demektir.

Burnun baştan sona yeniden yapılanmasını sağlamak için açık operasyon yapmak gerekir. Burun eğriliği, kemik deformasyonu, şekil bozuklukları, solunum problemleri (horlama, apne vb. gibi) sorunlarını düzeltmek için de açık operasyon işlemi yapılır.

Burun estetiğine olan ilgi son yıllarda fazlasıyla arttı. Dolayısıyla güvenilir, işinde uzman ve dürüst operatörler bulmak önemli hale geldi. Op. Dr. Vepa Silapov burun ucu kaldırma İstanbul bölgesinde alanında uzman, dürüst, güler yüzlü, estetik cerrahisinde teknolojiyi, modern tıp alanındaki tüm bilimsel gelişmeleri yakından takip eden ve uygulayan alanında başarılı bir doktor olarak hastaların yanında olmaya devam edecektir.

Burun Estetiği Operasyon Ücretleri

 

Burnun yapısal bozukluğunun düzeltilmesinde yapılması gerekenleri uzman doktor ile görüşerek karar verebilirsiniz. Operasyon çeşitleri, nasıl olacağı, operasyon sonrasında yapılacaklar, iyileşme süreci ile ilgili soruların hepsine açıklık getirerek hastanın tedavisine başlanır. Daha ayrıntılı bilgi almak ve ücreti hakkında detaylar için web sitesindeki telefon numaralarından yetkililer ile görüşülebilir.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

betturkeygiris.org- tipobet365 1xbet