Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Sağlık Haberleri – Saglikussu.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. İzmir’de Botoks Hizmeti

İzmir’de Botoks Hizmeti

haber haber -
16 0

 

Etkili ve güçlü bir ilaç olan botoks hem kozmetik alanda hem de sağlık alanında kullanılır. Cildin esnek yapısını kaybetmesi ve yaşa bağlı olarak ortaya çıkan ince çizgi, kırışıklıkların giderilmesi için botoks tedavisi kullanılır. Yüze genç ve anlamlı bir görünüm katmak amacıyla tercih edilen botoks aynı zamanda migren ve terleme tedavisinde de kullanılır.

İzmir Botoks Nasıl Uygulanır?

İzmir botoks tıbbi ve estetik amaçlı kullanılan bir işlemdir. Daha çok estetik amaçlı yüzdeki ince çizgileri ve kırışıklıkları gidermek amacıyla kullanılan botoks yüze genç bir görünüm sunar. Botulinum toksininden oluşan botoks uygulandığı bölgedeki sinir ve kasların kasılmasını önleyerek karışmasını önler. Enjeksiyon yardımı ile hazırlanan ilaç kontrollü bir şekilde ince çizgilerin yoğunlaştığı alanlara uygulanır.

Özellikle alın bölgesi, dudak çevresi, burun kenarları ve gözaltı çizgileri bu şekilde daha gergin bir görünüme kavuşur. İşlem sırasında kullanılan botulinum toksini öncelikle seyreltilir ardından kısa bir süre içerisinde hedeflenen bölgeye enjekte edilir. Bu doğrultuda İzmir botoks profesyonel anlamda gerçekleştirdiği işlemler sayesinde kişileri hayal ettikleri canlı ve diri yüz ifadesine kavuşturur.

İzmir Botoks Fiyatları

Günümüzde yaygın bir şekilde kullanılan botoks fiyatları kullanım amacına göre farklılık gösterir. İzmir botoks fiyatları belirlerken hedeflenen bölgenin genişliğini ve kullanılacak ilacın miktarını göz önünde bulundurur.

Lazer Epilasyon Kimlere Yapılır?

Farklı dalga boylarına sahip lazer epilasyon cihazları tüy köklerini etkili bir şekilde tahribata uğratarak azalmasını sağlar. İstenmeyen tüyler için kalıcı bir çözüm olan lazer epilasyon 12 yaş üzeri koyu kıl tipine sahip her bireye uygulanır. İzmir lazer epilasyon bu doğrultuda sunduğu profesyonel hizmetlerle bay ve bayanların ihtiyacını karşılar. Uzman ve deneyimli kişiler eşliğinde gerçekleşen seanslar sonrası estetik açıdan kötü görüntüye neden olan kıl ve tüyler tamamen biter.

Vücudun pek çok noktasında etkili bir şekilde kullanılan lazer epilasyon cihazları günümüzde güvenilirliğini kanıtlamıştır. Kıl köklerine rengini veren melanin pigmentine hasar vererek o bölgeden bir daha kıl ve tüylerin çıkmasını engeller. İzmir lazer epilasyon her cilt tipine uygun kullandığı lazer epilasyon cihazları ile profesyonel anlamda destek sunmaya devam ediyor.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon fiyatları belirlenirken birtakım kriterler göz önünde bulundurulur. İzmir lazer epilasyon kişiye özel planladığı için fiyatları belirlerken işlemin gerçekleşeceği bölge ve seans sayısını göz önünde bulundurur.

Paris Işıltısı Nedir ve Kimlere Uygulanır?

Yıpranan ciltleri canlı ve diri görünüme kavuşturmak amacıyla kullanılan Paris ışıltısı giderek yaygınlık kazanıyor. Yaşlanma karşıtı bir tedavi yöntemi olan paris ışıltısı içeriğindeki vitamin, mineral ve amino asitler sayesinde cildi yenileyerek kolajen üretimini tetikler.

Cilde verilen hyalüronik asit içerikli ürünler cildin yenilenmesini ve onarılmasını sağlar. Özellikle kuru, yıpranmış cilde sahip kişiler ile yaşlanmaya meydan okuyan kişiler için son derece ideal bir uygulamadır. Cilde enjekte edilen maddeler sayesinde ilk seanstan itibaren gözle görülür bir canlılık görülür.

Paris Işıltısı Ne Kadar Sürer?

Paris ışıltısı kişilerin beklentisi ve ihtiyacı doğrultusunda seanslar halinde uygulanır. Cildin ihtiyacı arttıkça seans sayısı da artış gösterir. Paris ışıltısı etkisini bir yıl kadar sürdürür. Bu nedenle belirli aralıklarla özellikle de kış aylarında deneyimli dermatologlardan Paris ışıltısı tedavisi alınabilir.

Paris Işıltısı Fiyatları

Cilt yaşlanmasına karşı etkili bir özellik gösteren Paris ışıltısı ortaya başarılı sonuçlar koyuyor. Bu durum işlemin daha çok tercih edilmesini sağlıyor. Paris ışıltısı fiyatları uzman dermatologlar tarafından uygun görülen seans sayısı sonrası belirlenir.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir