Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Sağlık Haberleri – Saglikussu.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Jada Pinkett Smith’in hastalığı ne

Jada Pinkett Smith’in hastalığı ne

admin admin -
14 0

Bu yıl 94’üncüsü düzenlenen Oscar Ödülleri, üç yılın ardından ilk kez sunuculu gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu. Ancak törende ödüllerden ve ödüllerden çok, oyuncu Will Smith’in sahneye çıkarak komedyen Chris Rock’a tokat atması konuşuldu.

King Richard’daki rolüyle ‘En İyi Erkek Oyuncu’ ödülünü kazanan Smith, törenin komedyen sunucusu Rock’a, eşi Jada Pinkett Smith’in hastalığı nedeniyle kazıttığı saçlarıyla ilgili espriler yapması üzerine sahneye çıkarak tokat atmıştı.

Tokat attıktan sonra yerine dönen Smith, sahneye doğru “Karımın adını ağzına alma” diye bağırmış ve Rock’un açıklama yapma girişimini engelleyerek aynı ifadeleri daha sert bir şekilde tekrarlamıştı.

Olayın üzerine, aktörün eşi Jada Pinkett Smith’in hastalığınının ne olduğu da akıllarda soru işareti yarattı.

50 yaşındaki oyuncu ve sunucu Smith, uzun süredir ‘Alopesi’, yani saçkıran hastalığıyla mücadele ediyor.

Smith yıllar önce hastalığıyla ilgili açıklama yaparak, “Kimse benim beyin ameliyatı geçirdiğimi düşünmesin ya da durmadan soru sormasın diye bu açıklamayı yapıyorum” demişti.

Oyuncunun yaşadığı sağlık sorunuyla ilgili, “Şimdi bu noktada sadece gülebiliyorum. Hepsi bir gün aniden oldu. Alopesi ile mücadele ettiğimi hepiniz biliyorsunuz” sözleri dikkat çekmişti.

Sürekli ve tutam tutam döküldüğü için saçlarının tümünü kazıtan ünlü isim, kimsenin beyin ameliyatı geçirdiğini düşünmemesini istediğini söyleyerek, “Alopesi’ ve ben arkadaş olacağız” diye konuşmuştu.

Oyuncu, bu sorunun nasıl başladığını ise, “Korkutucuydu. Bir gün banyodaydım ve bir avuç dolusu saç elime geldi. Bu, hayatım boyunca korkuyla titrediğim anlardan biriydi” sözleriyle anlatmıştı.

Smith, o süreçte daha kısa saç modellerini denediğini ve bazen de saçını örttüğünü söylemişti.

Ünlü yıldız, en sonunda da saçlarını kazıtmaya karar verdiğini ve bu konuda da kızı Willow’un kendisine cesaret verdiğini de belirtmişti.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir