Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Sağlık Haberleri – Saglikussu.com

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Yaşam
 4. »
 5. Kadın Doğum Hizmetleri

Kadın Doğum Hizmetleri

admin admin -
9 0

Kadın Doğum Hizmetleri

Kadın doğum hizmetleri, hamileliğin son noktasında sağlıklı bir bebek dünyaya getirmek için en iyi şekilde verilmelidir.

Kadın doğum uzmanları, hamilelik ve doğum tedavisi konusunda özel olarak eğitilmiştir.

Erken doğuma veya doğum sırasındaki komplikasyonlara yol açabilecek komplikasyonları önleyebilirler.

Kadın doğum uzmanları ayrıca doğum sonrası anne ve bebeğin sağlığına odaklanarak normal yaşama sorunsuz bir geçiş sağlar.

Kadın Doğum Uzmanı

Kadın doğum uzmanları pelvik taban bozuklukları gibi jinekolojik hastalıklarda da uzmanlaşmıştır. Kadınlarda, idrar yolu, pelvik taban sorunları gibi üreme sistemlerini tedavi ederler.

Kadın doğum uzmanları, doğum öncesi bakım, laparoskopi ve lazer cerrahisi dahil olmak üzere çeşitli prosedürleri gerçekleştirebilir. Hamilelik belirtilerini veya fetüsün sağlığını kontrol etmek için ultrason testleri de yapabilirler. Yenidoğanın anne rahminden alınması olan sezaryen ameliyatı da yapabilirler.

Kocaeli kadın doğum, kadın hastalıkları ve doğum hizmetleri, laparoskopik cerrahi ve tüp bebek hizmetlerini vermektedir. Ayrıca verilen hizmetler arasında;

 • Endometriozis
 • Genital estetik
 • İzsiz cerrahi
 • Myom
 • Plasenta Previa
 • Rahim duvarı kalınlaşması
 • Rahim kanseri tedavisi
 • Rahim sarkması tedavisi
 • Tüp bebek hizmeti
 • Histeroskopi

Alanları sayılabilir.

Kocaeli kadın doğum uzmanı, hamile kadınların bu süreci sağlıklı bir şekilde yürütmesine yardımcı olmaktadır ayrıca doğum sonrası hizmetler için bu klinikte profesyonel yardım alabilirsiniz.

Genellikle doğum sonrası oluşma ihtimali yüksek olan komplikasyonları ve anne-bebek ölümlerini azaltmaya yardımcı olan doğum öncesi hizmet veren klinikler tercih edildiğinde; hem doğum yapacak anne hem de bebeği için en doğru karar verilmiş olur.

Her an online randevu alabileceğiniz Prof. Dr. Hasan Terzi kadın hastalıkları ve doğum alanında ve tüp bebek ve jinekoloji alanında uzmandır. Yukarıda sözü edilen alanlarda en güvenilir hizmeti alabileceğiniz klinikte doğum, sezaryen, laparoskopik cerrahi hizmetleri verilmektedir.  Kocaeli tüp bebek tedavisi için başvurmak isteyenler de randevu alabilir.

Prof. Dr. Hasan Terzi tüp bebek yapmak isteyenler için tıp biliminin ulaştığı son noktada gelişmiş araçlarla hizmet veren kliniğinde tüp bebek isteyen anne ve babalara yardımcı olmaktadır. Gebelik öncesinde ve gebelik sırasında doğum ile alakalı olabilecek problemlerin tıbbi olarak çözümü sağlanmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir