Sağlık Üssü
Güncel Sağlık Haberleri

Leman Demir Güzellik’te tırnaklarınıza renk katın.

Leman Demir Güzellik’te tırnaklarınıza renk katın.

Sizlere sunduğumuz bazı hizmetlere aşağıda yer verdik, daha fazla bilgi almak için bizi arayabilir veya web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 • Protez Tırnak
 • Jel Tırnak
 • Takma Tırnak
 • Kalıcı Oje
 • Nail Art
 • Tırnak Süsleme
 • Popüler Tırnak Modelleri

Protez Tırnak Nedir?

Protez tırnak incelendiğinde kişinin kendi tırnaklarının üzerine takılan takma tırnaklar olduğu görülmektedir. Doğal görünümü ile kesinlikle takma olduğu anlaşılmamaktadır. Kolay uygulanır ve uygulama sırasında kişinin ağrı hissetmesi gibi bir durum olmaz. Aynı zamanda kişinin kendi tırnaklarına hiçbir şekilde zarar vermemektedir. Tırnaklarını bir türlü uzatamayan kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Normal takma tırnakların kullanımı zor olmakta ayrıca kısa sürede çıkartılması gerekmektedir. Protez olarak yapılan takma tırnaklar ise kalıcı olmakta ve zamansız istenmeyen anlarda kesinlikle çıkmamaktadır. Merkezimizde uzmanlarımız tarafından yapılan işlemle uzun, bakımlı görünen protez tırnak şu şekilde uygulanmaktadır:

 • Öncelikle tırnaklarınızı korumak için özel bir solüsyon sürülmektedir
 • Protez tırnaklar özel yapıştırıcısıyla yapıştırılır
 • Törpülenir doğal ve bakımlı görünüm kazandırılır
 • Törpülenir doğal ve bakımlı görünüm kazandırılır

Protez Tırnak Kendiliğinden Çıkar mı?

Protez tırnak yaptırmayı isteyen kadınların en çok merak ettikleri konular arasında kendiliğinden çıkar mı sorusu yer alıyor. Bir çeşit takma tırnak olsa da protez tırnak kendiliğinden çıkmamaktadırlar. Bu sayede yaptırıldıklarında belirtilen süre boyunca çıkacak ya da düşecek endişesi olmadan kullanılabiliyor. Bunun yanında protez tırnağı yaptıran kişilerin tiner gibi kimyasallarla temas etmemeleri gerekmektedir.

Kişinin kendi tırnaklarının korunması için özel solüsyonlar sürülmektedir. Doğal içerikli olan solüsyonların ardından özel yapıştırıcılarla tırnak takılmaktadır. Törpülenerek şekil verilmesiyle işlem tamamlanıyor. Kişinin tırnağının uzama süresi ve kullanım şartları protez tırnak ömrünü belirlemektedir. Bunun yanında ortalama olarak iki ya da üç hafta boyunca sorunsuz kullanılabilmektedir. Özenle yapıştırılan protez tırnakları evde çıkartmaya çalışmamalısınız. Merkezimize gelerek tırnaklarınız zarar görmeden özenle çıkartılmasını sağlayabilirsiniz.

Jel Tırnak Nedir?

Jel tırnak, tırnaklarının görünümünden memnun olmayan ve çeşitli sorunlar yaşayan kişilere sunulan çözümler arasında yer alıyor. Bu şekilde tırnaklara yapılan uygulama ile ojenin sık değiştirilmesine gerek kalmamaktadır. Tırnakların sürekli kırılması ya da tırnak yeme sorunu olan kişiler yeni geliştirilen teknoloji ile jel tırnak yaptırmaktadırlar. Adından da anlaşıldığı üzere kişinin kendi tırnağının üzerine üç kat özel formüllü jel sürülmektedir. Her katın sürülmesinin ardından UV ışınlarına tutularak kuruması sağlanmaktadır.

Tırnak güçlendirme sağlayan bu uygulama yapıldığında ortalama 4 hafta kullanılması mümkün oluyor. Düzenli şekilde bakımı yapıldığı takdirde daha uzun süre kullanılabilmektedir. Yapılan jel tırnağın üzerine sürülen kalıcı oje ile de estetik görünümü arttırılıyor. Kalıcı oje uygulandığında sürekli yenilemeye de ihtiyaç duyulmuyor. Son derece doğal bir görünümü olduğundan tırnağın yapma olduğu dışarıdan anlaşılmamaktadır.

Tırnak Modelleri

Jel tırnağın yapılası ile kişinin tırnakları istediği gibi uzun ve bakımlı oluyorlar. Bu sayede de istenen modelin verilmesi de mümkün oluyor. Tırnak modelleri arasında trend modelleri sizde kullanmak istediğinizde Leman Demir güzellik salonu uzmanlarıyla sonuçlarından memnun olacağınız hizmetler sunuyor. Tırnakların bakımlı olması amacıyla manikür yapılmasının ardından şekillendirme işlemi de uzmanlar tarafından yapılmaktadır. Estetik görünümü ile dikkatleri parmaklarınıza çekecek tırnak modelleri arasında şunlar yer almaktadır.

· Stiletto tırnak

· Gül tırnak

· Lale tırnak

· Oval tırnak

· Yuvarlak tırnak

· Sivri tırnak

· Balerin tırnak

Takma Tırnak Nedir?

Takma tırnak hazır olarak satılan ürünler arasında yer alıyor. Bu tırnakları kişi kendisi de hazır olarak alarak kendisi takabilmektedir. Takma tırnağın yan kısımlarında ya da içinde yapışkanlı bir bölümü bulunur. Kişinin tırnağının üzerine yapıştırılarak kullanılabilir. Tırnakları yeterli uzunlukta olmayan ama acil davetlere katılması gereken kadınlar için ideal çözüm sunuyor. Bunun yanında takma tırnakların kullanım ömrü çok kısadır. Birkaç gün içinde yapışkanı gitmekte ve kullanılamamaktadır.

Tırnaklarının her zaman bakımlı görünmesini aynı zamanda acil durumlara da hazırlıklı olmak isteyen kadınlar içinse protez tırnak önerilmektedir. Protez tırnak gelişmeye devam eden teknoloji ile birlikte ortalama dört hafta boyunca kullanılabiliyor. Leman Demir Güzellik salonunda yapılmasının ardından düzenli bakımları da ihmal edilmediği takdirde bu sürenin aylar boyunca uzadığı görülebiliyor.

Tırnak Güçlendirme Nasıl Yapılıyor?

Tırnakların uzun, bakımlı ve estetik görünmesi her kadının istediği bir durumdur. Ama bazı kadınların tırnakları ince olduğundan sık sık kırılabilmektedir. Ayrıca tırnak yeme alışkanlığı olan kadınlarında tırnaklarında zayıflama ortaya çıkabiliyor. Bu sorunların ortadan kaldırılması için de güzellik merkezlerinde ojeleri güçlendirmek için özel bir katman uygulanmaktadır.

Tıpkı oje gibi bir formu olan bu maddenin uygulanması ile tırnak güçlenmekte ve kırılmamaktadır. Tırnak güçlendirme zayıf ve ince tırnakları olan kadınlarda kalıcı oje uygulamasında da yapılan uygulamalar içinde bulunuyor. Bu şekilde kalıcı oje uygulamasının daha uzun süre kalıcı olması sağlanmaktadır.

Leman demir güzellik olarak sizi önemsiyor ve sizin için en uygun yöntemi uyguluyoruz. Daha fazla bilgi almak için bizi arayabilir, web sitemizi ziyaret edebilir veya yerimizde ziyaret edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

betturkeygiris.org- tipobet365 1xbet