Sağlık Üssü
Güncel Sağlık Haberleri

Morpheus 8 Altın İğne Radyo Frekans Uygulaması

Morpheus 8 Altın İğne Radyo Frekans Uygulaması

 

Morpheus 8 altın iğne radyo frekans uygulaması ilerleyen yaş ile birlikte ortaya çıkan ciltte sarkma belirtisini ortadan kaldırmayı sağlayan estetik operasyondur. Cildin sıkılaşması ve gençleşmesi için kullanılan Morpheus 8 yöntemi ince iğnelerle bölge uygulanan klasik bir estetik tedavi şeklidir.

 

Radyo frekans enerjisi kullanılarak cilt üzerindeki sarkmalar ortadan kaldırılır ve kırışıklıklar düzeltilir. Cildin kaybettiği kolajen dengesi yerine getirilir. Cilt tonu esas rengine kavuşur. Deri üzerindeki sarkma düzeltildiği anda cildin daha gergin hale gelmesi mümkündür.

 

Morpheus 8 Fiyat Bilgisi

 

Uzman dermatologlar tarafından hastanelerde uygulanan Morpheus 8 fiyat bilgisi alabilmek için kullanılacak seans aralığı bilinmelidir. Ortalama 3 seansta tamamlanabilen uygulamanın fiyat aralığı uzman doktorun tecrübesine, hastanenin bulunduğu konuma ve yapılan uygulama maddesine göre değişmekle beraber ortalama olarak her seans 5.000 TL’den başlar.

 

Morpheus 8 Kimlere Uygulanır?

 

Morpheus 8 uygulaması her cilt tipine rahatlıkla aşılanabilir. Kırışıklık, sarkma ya da yara izi gibi sorunların ortadan kalkmasını sağlar. Cilt dokusunu onararak ince çizgi ve kırışıklıkların giderilmesi akne izlerini yok edilmesi mümkündür. Daha çok kırklı yaşlardan sonra talep edilen bu uygulama hassas cilt problemi olanlar için oluşan tüm endişeleri ortadan kaldırır. Morpheus 8 uygulaması vücutta en yaygın olarak yüz, boyun, el üstü, dekolte ve genel olarak selülit oluşumunun bulunduğu karın, kol ve bacak bölgelerine uygulanabilir.

 

Morpheus 8 Tedavisi Nasıl Uygulanır? Tedavi Süresi…

 

Morpheus 8 uygulaması nasıl yapılır? Hasta öncelikle ön muayeneden geçirilir. Uygulama öncesi antiseptik solüsyonlar ile bölge temizlenir ve lokal anestezi uygulanır. İşlem sırasında hastanın ağrı ve acı hissetmesinin önüne geçebilmek için uygulanan anestezi sonrası mikro iğnelerle işleme başlanır. Açılan mikro kanallar cildin altına radyofrekans enerjisi gönderebilmeyi sağlar. Ortalama 35 dakika içerisinde konfordan ödün vermeden tamamlanan işlem sonrası cilt yüzeyinde belirgin ödem ve hafif kızarıklık fark edilebilir. Birkaç saat içerisinde bu kızarıklık ve ödem oluşumu kendiliğinden yok olur.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

betturkeygiris.org- tipobet365 1xbet