Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Sağlık Haberleri – Saglikussu.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor & Fitness
  4. »
  5. Nagehan Alçı, Eski Eşi Rasim Ozan Kütahyalı’nın Şiddetini Açıkladı

Nagehan Alçı, Eski Eşi Rasim Ozan Kütahyalı’nın Şiddetini Açıkladı

haber haber -
43 0

Nagehan Alçı, Sosyal Medya Üzerinden Açıklamalarda Bulundu

2010 yılında evlendiği ve geçen yıl boşandığı Rasim Ozan Kütahyalı’dan şiddet gördüğünü iddia etti. Nagehan Alçı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda eski eşinin kendisine şiddet uyguladığını öne sürdü. Alçı’nın açıklamalarından bazıları şu şekilde:

Psikolojik, Fiziksel ve Ekonomik Şiddet İddiaları

Alçı, yıllardır maruz kaldığı psikolojik, fiziksel ve ekonomik şiddetin boyutlarını anlattı. Evliliği boyunca yaşadığı manipülasyon ve şiddetin üzerini örttüğünü ancak artık susmayacağını belirtti. Boşanmak için cesaret topladığını ancak şiddetten kurtulamadığını ifade etti.

Dayatılan Boşanma Şartları ve Tehditler

Geçen yıl boşanma davası açan Alçı, dayatılan şartları kabul etmek zorunda kaldığını ve yine tehdit edildiğini söyledi. Ancak şiddetten kurtulamadığını ve hala hakarete, iftiraya ve tehditlere maruz kaldığını belirtti.

Hukuki Süreç Başlatma Kararı

Nagehan Alçı, hukuki süreç başlatma kararı aldığını ve hukuka güvendiğini vurgulayarak, diğer kadınlara seslenerek susmamaları gerektiğini dile getirdi. Kendisini anlayan kadınlara seslenen Alçı, şiddete karşı durulması ve sesin yükseltilmesi gerektiğini söyledi.

İlgili Yazılar