Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Sağlık Haberleri – Saglikussu.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Panço Modelleri

Panço Modelleri

haber haber -
30 0

Panço Modelleri

2019- 2020 yıllarında pançolar sonbahar mevsiminde çokça tercih edilmektedir. Pançonun oldukça fazla çeşidi bulunmaktadır. Birçok çeşidiyle 2019-2020 tesettür panço modası sizlerle paylaşacağız.

Örgü Panço Modelleri

 

Örgü Panço Modelleri bu yılın en tarz modelleri arasında yerini almakta. Pançolara, 2020 yılının püskül desenleri uygulanmıştır ve püskül desenleri pançolara çok ayrı bir hava katmıştır. Örgü pançoya ortadan geçen kalın örgü deseni modeli ile birleştiğinde örgü panço modeli oldukça şık ve spor durmaktadır. 2020 yılında çoğunlukla panço modelleri örgü olarak tercih edilmektedir. Ayrıca; Kumaş panço modelleri, Kısa panço modelleri de çok tercih edilmektedir.

2020 Panço Kaban modelleri

 

2019-2020 Panço Kaban Modeli oldukça sempatik ve tatlı bir model olup çoğunlukla kabanlarda kullanılan panço modeli tüylü şapkalara sahip bir modeldir. Oldukça tatlı duran 2019-2020 tesettür Panço Modeli her renk ve beden de mevcut olması ile oldukça dikkat çekmektedir. Genellikle bu panço modelini tercih eden bayanlar bol olduğu için kışın aldığımız kiloları saklamak için de iyi bir yöntemdir.

Gucci Panço Modelleri

 

Gucci Panço Modeli oldukça modern bir modeldir. Bu modelde kapşon kullanmak yerine yakasının tüylü olması tercih edilmektedir. Tercihin yaka tüyünden yana olması Gucci Panço Modeline ayrı bir tarz katıyor. Panço modelinin bitiş yerlerinde olan püskül detayları oldukça şık ve spor göstermektedir.

Büyük Beden Panço Modelleri

 

Panço modellerini her beden bayan rahatlıkla kullanabilir. Çünkü pançonun bol ve salaş olması kiloları gizleyerek fit bir fizik görünümü sağlar.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir