Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Sağlık Haberleri – Saglikussu.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Penis Büyütme Teknikleri

Penis Büyütme Teknikleri

haber haber -
26 0

 

Günümüzde erkek hastalarda ortaya çıkan cinsel sorunların nedenlerini arasında penis büyüklüğü ile ilgili sorunlar penis büyütme işlemleri ile ortadan kaldırılır. Kıkırdak yapının ameliyat yöntemi ile düzeltilmesi ile birlikte kişilerin penis boyu ile ilgili beklentileri karşılanmış olur.

Penis Büyütme

İnsanların yaşamlarında önemli bir yeri olan cinsel sağlık için penis büyütme işlemleri önem arz eder. Bu işlemler sayesinde partnerler arasında cinsel birliktelik daha iyi bir seviyede sağlanır. Aynı zamanda bazı hastalarda doğuştan gelen nedenlerden dolayı penis boyu kadar penis eğrilik sorunları da ortaya çıkabilir. Bu sorunları aşabilmek için de bu yöntemler tercih edilir.

Penis Büyütme Ameliyatı Nedir?

Penisin dip kısmında kalan yüzeysel ve asıcı bağların gevşetilmesi ile penisin boyunda istenilen uzama sağlanır. Bu işlemde penis kökünde bulunan kısım açığa çıkarılarak hastaların penis boyunda belirgin bir ilerleme sağlanmış olur. Bu nedenle de işlem basit ve doğal bir tedavi yöntemi olarak nitelenir. Kıkırdak yapının ileriye doğru ilerletilmesi ile normalde leğen kemiği içerisinde gömülü olan yapı açığa çıkarılmış olur.

Penis Büyütme Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Leğen kemiğine basılı olan penis alt kısmı iki ya da üç santim çıkarılarak penis büyütme işlemi gerçekleştirilir. Bu aşamada penis dokularının ise dibe bastırılması gerçekleştirilir. Kalınlığın arttırılması için ise hastalarda yağ enjeksiyonu yöntemi kullanılarak istenilen nitelikler elde edilmiş olur. Bu yöntem sayesinde hastalarda ağrısız ve hızlı bir şekilde büyütme imkânı elde edilmiş olur.

Penis Büyütme Mümkün müdür?

Bu işlemler günümüzde kullanılan teknikler ile mümkündür. Bu aşamada hastaya enjekte edilmek üzere vücudun diğer bazı bölgelerinde bulunan yağlar ve dokular alınarak penis boyunun ve kalınlığının arttırılması amaçlanıyor. Bu amaçla penis büyütme fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda operasyon sonrasında yapılacaklara dikkat eder operasyon sonrasında hızlı bir iyileşme yakalayabilrisiniz.

Penis Uzatma Ameliyatları

Üç farklı ameliyat yöntemi bulunur. Bunlar arasında penis uzatma penis kalınlaştırma ve penis eğriliği düzeltme işlemleri gelir. Her bir yöntemin kendine göre özellikleri bulunur. Bazı yöntemlerde kıkırdak yapının uzatılması ya da leğen kemiğinde kalan kısımların açığa çıkarılması yerine getirilirken bazı yöntemlerde ise hastalarda protez kullanımı ile eğrilikler ortadan kaldırılır. Kalınlaştırma için çoğunlukla liposuction ile elde edilen yağlar kullanılır. Penis büyütme fiyatları bu açıdan değişiklik gösterir.

Penis Büyütme Ameliyatı Öncesi

Hastaların operasyon öncesinde deneyimli ve başarılı bir hekim seçmeleri gerekir. Bunun yanında operasyon hakkında yeterince bilgi sahibi olunması ve sonuçlarının neler olacağı konusunda doktor tarafından bilgilendirilmek de önem taşımaktadır. Bu nedenle hastaların gerek tetkikler için gerekse de bilgilendirme için önceden doktoru ziyaret etmesinde yarar bulunur.

Penis Büyütme Ameliyatı Sonrası

Hastalarda bu işlemlerin sonrasında sargı ilk 5 gün sarılı kalır. Doktor beşinci gün uygun gördüğü takdirde sargıyı alır. Bunun yanında diğer sağlık işlemleri gibi bu işlemler sırasında da çeşitli ağrılar ortaya çıkabilir. Ağrıların en aza indirilmesi aşamasında doktor tavsiyesi ile ilaç kullanılabilir. Hastalar cinsel ilişki için bir ay beklemek zorundadır. Hastaların ağır egzersizlerden kaçınması gerekir.

Penis Büyütme Fiyatları

Hastada uygulanan tekniğe ve hastanın beklentilerine göre değişen fiyatlar mevcuttur. Bunun yanında sağlık merkezlerinin kendi fiyat politikaları da bu aşamada ön plana çıktığından dolayı sağlık merkezine göre değişen fiyatlar mevcuttur. Hem fiyatlar hem de iyi doktor tercihi için araştırma yaparak bu operasyonlardan yararlanmak yerinde olacaktır. Günümüzde bu aşamada penis büyütme fiyatları için internet sitelerinden bilgi alabilirsiniz.

https://www.penisbuyutme.net/penis-buyutme-ameliyati/ hakkında bilgi için hemen tıklayın.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir