Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Sağlık Haberleri – Saglikussu.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Starline İş Güvenliği Nedir?

Starline İş Güvenliği Nedir?

admin admin -
23 0

Starline İş Güvenliği Nedir?

Starline, giderek globalleşen bu pazarda ürünlerin rekabete girmesi için yüksek kalitede Avrupa birliği standartları içermektedir. Bu şirket iş güvenliği malzemeleri konusunda satış yapmaktadır. Son derece kaliteli ve dünya pazarına göre ucuz, kaliteli iş güvenliği ürünleri satmaktadır. STARLİNE iş güvenliği profesyonel birikimlere, ciddi tecrübelere ve güçlü yatırımlarla desteklenmiştir.

STARLİNE ekibindeki tüm çalışanlar için bütün çalışma alanlarına uygun bir şekilde koruma prosedürleri uygulanmaktadır. Çalışanların güvenlikleri sağlanıp sağlıklı bir şekilde çalışma ortamı oluşturmak için ihlallerin en aza indirilmesi sağlanır. Önce tüm firma çalışanlarına sonra farklı sektörlerde çalışan işçilere iş güvenliği konusunda son derece kaliteli bir hizmet sunulmaktadır.

​​​​​​​

STARLİNE ürünlerini sıralayacak olursak; el koruyucular, baş yüz ve göz koruyucuları, emniyet kemerleri ve aksesuarlar, vücut koruyucular, ikaz ve uyarı ekipmanları, kulak koruyucular, solunum koruyucular, ilk yardım ve yangın kitleri, endüstriyel temizlik ve ayak koruyuculardır.

Bu köklü şirkette işin merkezi insandır. Firma personeline verilen bilinç ve sorumluluk duygusu ile çalışmalar yürütülür. Oluşan veya oluşabilecek talepler doğrultusunda yeni ürünler araştırmak geliştirmek için olağan çaba gösterilmektedir. İşin kalitesinin yanında sürdürülebilirliği de önemli olduğundan sürekli yeniye odaklanıp çağın ilerisinde, öngörülebilen iş kazalarına karşın daha kapsamlı çalışmalar yapılmaktadır.

Çalışmalar sürdürülürken hijyen kurallarına da dikkat edilmektedir. Hiçbir üründe zararlı yasaklı veya tehlikeli bir madde asla kullanılmaz.

3m İş Güvenliği Nedir?

3M iş güvenliği malzemeleri üreten köklü bir şirkettir. Çoğu markayı kendi bünyesinde toplamaktadır.

Ürünlerine örnek verecek olursak; aşındırıcılar, bantlar, bileşen ve parlatıcılar, dental ve ortodonti, elektrik, elektronik bileşenler, etiketler, ev, film ve kaplamalar, filtrasyon, gelişmiş kimyasallar, kaplamalar, kişisel koruyucu ekipmanlar, laboratuvar malzemeleri ve testleri, medikal, ofis malzemeleri, oto parça ve donanımları, tabela ve işaretler, temizlik malzemeleri, yapıştırıcı mastik ve dolgular, yağlayıcılar, iletişim, inşaat ve izolasyondur. 3M iş güvenliği şirketi elektronik, enerji, güvenlik, otomotiv, sağlık bakımı, tasarım ve inşaat, ticari çözümler, tüketici, ulaştırma ve üretim alanlarında geniş bir endüstriyel sanayi çeşitliliği sunmaktadır.

Şu an LİTTMANN, NEXCARE, POST-İT, SCOH BRİTE, SCOTCH markaları ile çalışmalar yürütülmektedir.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir