Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Sağlık Haberleri – Saglikussu.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Yılın En Başarılı Sosyal Medya Uzmanı Ödülünün Sahibi Mehmet Can Varlık

Yılın En Başarılı Sosyal Medya Uzmanı Ödülünün Sahibi Mehmet Can Varlık

admin admin -
47 0

Yılın En Başarılı Sosyal Medya Uzmanı ödülünü alan Mehmet Can Varlık, dijital projeleri ile yeni bir sürece hazırlandığını belirtti. Çay Arkadaşım,  Gelecek Bölüm, Nasıl Bitseydi ve Yorumsuz Kalma başta olmak üzere, topluluk fikirlerinin öne çıkacağı ve güvenli sosyal ağ sağlama amacı ile hazırlanan projelerinin yakında zamanda faaliyete alacağını duyurdu.

Günümüz sosyal ağ platformlarının en önemli sorunu olan “kişisel güvenlik” alanı bu projelerde baz alınarak kullanıcıların rahatlıkla platformlarda zaman geçirmesini hedeflemektedir.

Varlık, Vaow Agency markasının temellerini lise yıllarından atmasının ardından sürekli projeler geliştirerek, sektörde adının yer almasını başarmış görünmektedir. Danışmanlık Hizmetleri adı altında olan bu marka, Proje Yönetimi, Dijital Danışmanlık Hizmetleri ve Robotik Hizmetleri ile müşterilerine hizmetler vermeye devam etmektedir. Dijitalleşen Dünyanın Yeni Adresi sloganı ile her geçen gün yenilikçi projeler geliştirmeye ve tüketici memnuniyetini ön planda tutarak hizmetlerini vermeye devam etmektedir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir