Sağlık Üssü
Güncel Sağlık Haberleri

Ahmet Çakar’dan Galatasaray İçin “Lig Bitti” Yorumu

 

Ahmet Çakar’dan Galatasaray İçin “Lig Bitti” Yorumu

Spor Toto Süper Ligi devam ediyor ve ligin 16. haftasında dün akşam Galatasaray ve Sivasspor karşı karşıya geldi. Sarı kırmızılar maçtan 1-0 yenik ayrıldı. Bu durum karşısında Sabah gazetesi spor yazarı Ahmet Çakar bir yazı kaleme aldı. mariogame.net

Yazının dikkat çeken tarafı ise ligin artık Galatasaray için bittiğini söylemesi oldu. Çakar’a göre Galatasaray zaman zaman hakem hatası dolayısıyla mağdur oldu. Ancak dün akşam Sivasspor karşısında tek bir pozisyon bile elde edememesi ünlü spor yazarını çileden çıkardı.

Bu maçta da bir hakem hatası olduğunu söylese de Çakar’a göre Galatasaray daha Spor Toto ligi tamamlanmadan havlu attı ve ligi bitirdi.

Galatasaray İçin Lig Bitmiştir

Çakar’a göre Sivasspor ve Galatasaray maçında da hakem Galatasaray’ın bir penaltısını vermedi. Yazar, Muslera ve Luyindema’nın çarpışması sonucunda golün geldiğini söyledi. Golün gelmesi ve çarpışmadan sonra maçın devam etmesi konusunda bir sorun görmeyen Çakar için asıl problem, hemen bu golden önce Diagne’ye yapılan hareketin göz ardı edilmesi ve Gaşatasaray’ın bir penaltısının verilmemesi.

Bu penaltı verilseydi Galatasaray’ın öne geçme şansının olacağını düşünen Çakar, Galatasaray’ın da hatalı ve zayıf oynadığını söyledi. Ona göre Galatasaray çoktan bu ligden vazgeçmiş gibi davranıyor ve 90 dakika ve artı uzatma dakikalarında tek bir pozisyon bile yakalayamıyor. Ahmet Çakar’ın sözleri maçtan sonra çok etkileyici oldu.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.