Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Sağlık Haberleri – Saglikussu.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Farklı ihtiyaçlara uyacak çok farklı  oyuncaklar

Farklı ihtiyaçlara uyacak çok farklı  oyuncaklar

haber haber -
28 0

 

Farklı ihtiyaçlara uyacak çok farklı seks oyuncakları stilleri vardır, daha önce hiç kullanmadıysanız, bunları nasıl doğru ve güvenli bir şekilde kullanacağınızı bilmek zor olabilir. Bunun yanında gerek sizin gerekse partnerinizin beklentilerine göre sex oyuncağı seçerken dikkatli olmanız gereken durumlar da vardır.

1.Kişisel tercih

Bir kişi için iyi hissettiren bir oyuncak, bir başkası için çok sıcak hissettirmeyebilir. Bazı insanların lateks gibi malzemelere alerjisi vardır ve bundan kaçınmaya dikkat eder. Siz de bu durumda sex shop dan oyuncaklar alırken oldukça dikkatli olmalısınız.

2.Küçük başlayın

Bunda yeniyseniz, sex shop da yer alan en korkutucu oyuncağı seçmeyin. Küçük adımlarla başlayın ve sonra her zaman daha gelişmiş oyuncaklara doğru ilerleyebilirsiniz. Seks oyuncakları dünyasında, yavaş ve istikrarlı olmak size haz verecektir.

3.Temiz düşünün

Seks oyuncakları, her kullanımdan önce ve sonra toz ve kir içermediklerinden ve kesinlikle hijyenik olduklarından emin olmak için temizlenmelidir. Temizlik için harika olan harika seks oyuncak mendilleri satın alabilirsiniz. Bebek mendilleri kullanmayın.

4.Araştırmanızı yapın

Konu doğru seks oyuncaklarını seçmeye geldiğinde YouTube incelemeleri ve blog yazarları yardımcı olabilir. Buradaki anahtar ipucu: Araştırmanızı yapın, özellikle de arzu ettiğiniz ürün pahalıysa. İyi seks oyuncak siteleri, tüm ürünler hakkında açıklayıcı videolar sağlar, böylece onları nasıl güvenli bir şekilde kullanacağınızı gösterir.

5.Depolamayı düşünün

Seks oyuncaklarını saklarken dikkatli olmalısınız. Benzer veya karşıt malzemelerin yanına yerleştirildiklerinde oldukça reaktif olabilirler. Seks oyuncaklarınızı (özellikle silikon, kauçuk, lateks, gerçekçi his ve jöle seks oyuncakları) karıştırırsanız, yakında erimiş veya hafifçe şekilsiz görünmeye başladığını keşfedebilirsiniz.

6.Partnerinizle açık olun

Seks oyuncakları ve sahip olduğunuz herhangi bir özel arzu konusunda partnerinize karşı açık, dürüst ve dürüst olmak en iyisidir. Konuya yatak odası dışında rahat bir şekilde yaklaşın.

7.Keşfedin

Seks oyuncaklarını birlikte kullanmanın en önemli kısmı iletişim kurmaktır. Vibratörlerinizi birbirinizin vücudunun her yerinde kullanarak deneyin ve belirli bir zevk noktasını uyarmaya başlarsa – partnerinize yeni favori erojen bölgenizde farklı etkilere sebep olduğunu söyleyin!

https://adresmedikal.net adresini ziyaret ederek alışveriş yapabilirsiniz.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir