Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Sağlık Haberleri – Saglikussu.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Hydrafacial Nedir?

Hydrafacial Nedir?

haber haber -
13 0

Hydrafacial Nedir?

Hydrafacial cilt bakımını yaparak, cildi besleyen bir tekniktir. Giderek popüler hale gelen hydrafacial fiyatları merak ediliyor.

Hydrafacial Nasıl Uygulanır?

Hydrafacial aşamalardan meydana gelir. İlk aşamada cilt derinlemesine temizlenir. İkinci aşamada yapılan analizler doğrultusunda cildin ihtiyaç duyduğu vitamin, mineral ve amino asit içerikli özler hazırlanır. Daha sonra cilde yedirilen bu özler şok tedavi ile hapsolur. En son aşamada ise led terapi uygulanır.

Hydrafacial Kimlere Uygulanabilir?

Düzenli cilt bakımı yaptırmak isteyen her cilt tipi hydrafacial yaptırabilir. Bu nedenle hydrafacial fiyatları ve seanslar hakkında fikir sahibi olmak gerekir.

Hydrafacial Uygulaması Ne İşe Yarar?

Hydrafacial cildi derinlemesine temizleyerek nefes almasını sağlar. Bu şekilde cilt parlak ve sağlıklı görünür.

Hydrafacial Uygulama Avantajları Nelerdir?

Hydrafacial her mevsim kullanılan bir yöntemdir. Ciltteki sivilce ve akne lekelerini gidererek cilt tonu düzensizliklerine son verir. Genişlemiş gözenekler daralır, ince çizgi ve kırışıklıklar yok olur.

Hydrafacial Fiyatları 2021

Hydrafacial fiyatları kişiye özel düzenlenen paketlere ve seans sayısına göre toplu olarak belirlenir. Bu yüzden fiyatlar kişilere göre farklılık gösterebilir.

Baby Face Beauty İle Cilt Lekelerinden Kurtulun!

Güzellik merkezleri tarafından kişiye özel planlanan bir uygulama olduğu için değişebilir. Leke tedavisinde üstün başarı sağlayan baby face beauty uygulaması son dönemlerde yaygın bir şekilde kullanılıyor. Lazer ışınları yardımı ile deri üzerinde açılan kanallar cildin yenilemesinde etkin rol oynar.

Ardından kişinin ihtiyacı doğrultusunda özel bileşenler hazırlanarak cilde yedirilmeye çalışılır. Hazırlanan karışım içerisinde C, D vitamin içerikli ürünler, retinol, hyalüronik asit ve amino asitler bulunur. Yapılan işlemler sonucunda cilt sıkılaşarak sağlıklı bir görünüme kavuşur. Baby face beauty fiyatları uygulanacak işleme bağlı olarak belirlenir.

Baby Face Beauty Nedir?

Sağlıklı de nefes alabilen bir cilde sahip olmak günümüz teknolojik imkânları doğrultusunda mümkündür. Güvenilir ve geliştirilmiş bir tedavi yöntemi olan baby face beauty cildi yenileyerek, gözenekleri sıkılaştırır ve ışıl ışıl bir görünüm sunar.

Baby Face Beauty Nasıl Uygulanır?

Aşamalar halinde meydana gelen baby face Beauty öncelikle lazer ışını ile mikro kanalların açılması işlemi ile başlanır. Açılan bu mikro kanallar içerisine hazırlanan özel karışımlar yedirilerek cildin yenilenmesi sağlanır. Ardından uygulanan maske işlemi ile cilt bakımı tamamlanır. Baby face beauty fiyatları seans sayısına göre değişir.

Lazer Epilasyon Kullanım Alanları

Etkili ve kalıcı çözüm fırsatı sunan lazer epilasyon vücudun birçok farklı noktasında kullanılır. Bu doğrultuda yüz bölgesi, bikini ve koltuk altı bölgesi, sırt, ense, kol, bacak gibi alanlardır.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Günümüzde kullanılan lazer epilasyon cihazları kişinin cilt rengi ve kıl tipi doğrultusunda tercih edilir. Dolayısıyla farklı dalga boylarına ve donanımlara sahip lazer epilasyon cihazları bulunur.

  • Alexandrite lazer cihazı
  • Diode lazer epilasyon cihazı
  • Nd yağ lazer epilasyon
  • Ruby lazer

Bölgesel İncelme Nedir?

Belirgin ve estetik bir vücuda sahip olmak amacıyla bölgesel incelme yöntemleri tercih edilir. Bölgesel incelme bir zayıflama metodu olmayıp vücudun şekilli ve belirgin hatlara sahip olması işlemidir. Dolayısıyla bazı bölgelerde biriken yağlar çeşitli teknolojik cihazlar kullanılarak vücuttan atılır. Yapılan bu işlemlere bölgesel incelmeye denir.

Bölgesel İncelme Yöntemleri

Kişinin vücut yapısı ve beklentisi doğrultusunda farklı özelliklere sahip bir bölgesel incelme yöntemleri kullanılır. En yaygın kullanılan bölgesel incelme yöntemleri soğuk lipoliz, kavitasyon, fokuslu ultrason ve lipomatik gibi uygulamalar bulunur.

Bölgesel İncelme Fiyatları

Bölgesel yağlanma şikâyeti bulunan hastaların merak ettikleri bölgesel incelme fiyatları hakkında detaylı fikir sahibi olmak için uzman desteği alabilirler.

 

 

 

 

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir