Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Sağlık Haberleri – Saglikussu.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Soğuk Lipolizle Elde Edilen Kalıcı Sonuçlar

Soğuk Lipolizle Elde Edilen Kalıcı Sonuçlar

admin admin -
35 0

Soğuk Lipolizle Elde Edilen Kalıcı Sonuçlar

Günümüzde estetik yaptırmak oldukça önemli bir hale geldi. Fiziksel durum pek çok kişi için en önemli noktalardan biridir. Bunun için de pek çok estetik müdahale ya da zayıflama yöntemi gelişti. Bu yöntemlerden faydalanarak kalıcı çözümler elde etmek mümkündür.

Soğuk lipoliz bu işlemlerden biridir. Bu işlemle beraber lokal fazlalıklar belirlenir. Böylece bölgesel bir incelme sağlanır. Soğuk lipoliz işlemi ile beraber bölgesel incelme elde edilmesi mümkündür. Tamamen yenilikçi bir işlemdir. Soğuk lipoliz işlemi ile beraber kişinin bölgesel yağlanma kısımları, dondurucu bir soğuğa maruz bırakılır. Böylece bu alandaki yağların parçalanması sağlanır. Bu işlem esnasında kas ya da sinir bölümleri herhangi bir zarara maruz kalmaz.

Ozon Tedavisi Nedir?

Günümüzde fiziki müdahale işlemleri arasında ozon tedavisi de bulunuyor. Bu tedavinin de belirli amaçları vardır. Belirli kişilere ihtiyaç doğrultusunda yapılır.

Ozon tedavisi pek çok hastalığın, rahatsızlığın iyileşmesine destek olan bir tedavi türüdür. Bu yöntemin pek çok faydası bulunur. Pek çok enfeksiyon ve kronik enfeksiyonun iyileşmesinde oldukça etkilidir. Aynı zamanda yaraları iyileştiren bir etkisi bulunur.

Bunun dışında pek çok kanser türü, virüs, bakteri gibi mikroorganizmalarla savaşan bir tedavi yöntemidir. Ayrıca metabolik hızı artırıcı etkisi bulunur. Böylece fazla yağ yakmayı sağlar. Bu tedavi ve uygulama yöntemlerini en başarılı şekilde almak için Dr Banu Cayci sitesini güvenle ziyaret edebilirsiniz.

Ozon Tedavisi Kimlere Uygulanır?

Ozon tedavisi pek çok rahatsızlığa iyi geliyor. Uygulama yapılırken de belirli kişilere uygulanır.

Kalp rahatsızlığı olan, kanser olan, tümör, hipertansiyon, diyabet, Parkinson, sinüzit, alerji gibi pek çok rahatsızlıkta uygulanan bir tedavidir.

Ozon tedavisinin uygulanmaması gereken de pek çok kişi bulunur. Hamilelere, ileri düzeyde kansızlık yaşayan ve sık sık kan pıhtılaşması yaşayan kişilere, yeni kalp krizi ve kan pıhtılaşması yaşayan kişilere ozon tedavisi uygulanmaz.

Dudak Dolgusu Nedir?

Fiziki müdahaleler arasında, dudak dolgusu da bulunuyor. Bu yöntemle ince dudaklarından rahatsız olan kişiler için hizmet sağlanır. Belirli bir dozda uygulama yapılarak kişinin daha kalın dudaklara sahip olması sağlanır.

Dudak dolgusu ile beraber yüz hatları daha çok ortaya çıkar. Daha güzel bir görünüm elde edilir. Günümüzde pek çok kadın dudak dolgusu yaptırmak için oldukça isteklidir. Kadınların güzelliğini daha da ortaya çıkaran bir işlemdir. Dolgun dudaklar her kadının yüzünde güzel duracaktır.

Dudak dolgusu her yaş için müsait bir işlemdir. Bu işlemle beraber hangi yaşa gelinirse gelinsin, Cool bir görünüm oluşur. Yüz daha farklı ve daha fresh görünmeye başlar.

Dudak dolgusu işlemi yapılırken, doktor ve kişi dolgunluğun ne kadar olacağına karar verir. Kişinin yüzüne en uygun olacak dozda bir dolguya karar verilir. Bu konuda herkesin yüz hatları birbirinden farklı olduğu için herkese aynı boyutta dolgu uygulanmaz. En son dolgunun nasıl olacağına karar verildikten sonra doktor gerekli uygulamayı yapar.

Dudak Dolgusunun Sağladığı Faydalı Noktalar

Dudak dolgusunun pek çok kadın için avantajlı yönleri bulunur. Öncelikle yüzün altın orana daha yakın olması sağlanır. Dudak dolgusu yaptıran bir kadının özgüveni daha da yükselir. Yapılan makyaj dolgun dudakta çok daha güzel görünür. Dudakta bulunan simetri bozuklukları düzeltilir. Dudak dolgusu ile aynı zamanda dudaktaki ince çizgiler de hedef alınır. Böylece yaşlanma belirtileri de ortadan kalkar.

Tüm bu başarılı dudak dolgusu, ozon tedavisi ve soğuk lipoliz gibi tedaviler için kaliteli bir hizmet açısından Dr Banu Caycı sitesi ziyaret edilebilir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir