Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Sağlık Haberleri – Saglikussu.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Göğüs Büyütme Estetiği

Göğüs Büyütme Estetiği

haber haber -
21 0

 

Göğüs büyütme fiyatları göğüs şekil ve büyüklüğünden memnun olmayan bayanların araştırdığı konulardan bir tanesidir. Yeterince iri ve büyük göğüsler kadınlarda özgüveni artırmanın yanında kıyafet seçiminde büyük kolaylık sağlar.

Çoğu kadın istediği ideal göğüs ölçülerine sahip olmadığından dolayı göğüs büyütme fiyatları hakkında çoğu kez araştırma yapmaktadır. Güzel ve ideal meme boyutu standart bir ölçüye göre değil kişiye özel kavramdır. Kişinin kilo, boy, kalça ve omuz genişliği ile beraber belli kriterlere göre göğüs ölçüleri de değişkenlik gösterir.

Göğüs Büyütme Nedir?

Güzelliğe verilen önemin her geçen gün arttığı günümüzde göğüs estetiği de önemli yer tutar. Destekleyici ve dolgun gösteren sütyen kullanımı çoğu bayanın göğüs yapısında memnun olmadığını gösterir. Dolgun ve büyük göğüslere sahip olmak isteyen kişiler öncelikle alanında uzman estetik ve plastik cerrah tarafından muayene edilerek gerekli göğüs büyütme ameliyatı yapılır. Kişilerin beklenti ve ihtiyaçları meme büyütme ameliyatlarının canlanmasında önemli rol oynar.

Göğüs Büyütme Nasıl Yapılır?

Göğüs büyütme ameliyatı genel anestezi altında yaklaşık 1 ila 2 saat süren tamamen güvenli ve estetik amaçla gerçekleştirilir. Hastanede kalmanızı gerektirmeden 3 günden sonra sosyal yaşama dönebileceğiniz operasyondur. Silikon protezler kullanılarak gerçekleştirilen meme büyütme operasyonu sonrasında dolgun göğüslerinizi uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Göğüs Büyütme Ameliyatı Kimlere Uygulanır?

18 yaşından büyük ve sağlıklı kişilere uygulanabilen göğüs büyütme ameliyatında kullanılan silikonlar sağlığa herhangi bir zararı olmayan yapıya sahiptir. Emzirme sonucunda, aşırı kilo kaybında, göğüs duvarında var olan anatomik yapısından dolayı göğüsleri büyümeyen kadınlar göğüs büyütme ameliyatı gerçekleştirebilirler. Göğüs büyütme fiyatları ancak yapılacak muayene sonucunda net olarak belirlenir. Ayrıca meme yapısından memur olmayan kişiler de bu uygulamayı gerçekleştirebilir.

Liposuction Öncesi Bilinmesi Gerekenler

Günümüzde teknolojik gelişmeler estetik alanda kendisini ziyadesiyle göstermektedir. Plastik cerrahi alanda da birçok yöntem kullanılarak kişiler kusursuz bir görünüm elde edebilirler.  Diyet veya egzersiz sonucunda yok edilemeyen yağ ve fazlalıklar liposuction yöntemi ile giderilebilir. Genellikle kalça, Karın, boyun ve gıdık bölgesi, kol ve memelerde oluşan bölgesel yağlanmayı tamamen ortadan kaldırmak mümkündür.

Bu uygulama zayıflamak amacıyla değil tamamen estetik amaçlar doğrultusunda gerçekleştirilir. Liposuction fiyatları uygulanacak bölgenin yapısı göz önünde bulundurularak belirlenir. Bazen farklı bölgelere aynı anda liposuction uygulaması gerçekleştirilmesi zorunlu olabileceği için liposuction fiyatları doğal olarak değişkenlik gösterebilir.

Liposuction Sonrası Nelere Dikkat Edilmelidir?

Liposuction uygulaması sonrasında cilt yapısına bağlı olarak şişme, morarma veya ağrı oluşur ancak tamamen geçici durumdur. Vücut şeklinin korunması için uygulama yapan doktor tarafından korse giymeniz önerilebilir.

Birkaç gün içinde sosyal yaşama döne bileceğiniz liposuction uygulaması tamamen güvenli ve kalıcı bir uygulamadır. Uygulama sonrasında beslenme alışkanlıkları kontrol altında tutulmalı karbonhidrat ve şeker ağırlıklı yiyeceklerden uzak durarak protein ağırlıklı beslenme alışkanlığı kazanmalısınız. Düzenli egzersizler yaparak güzel bir görünümün kalıcı hale getirilmesi mümkün hale gelir.

Liposuction Fiyatları 2021

Liposuction fiyatları uygulamayı gerçekleştiren doktor ve hastanenin tecrübesi ile beraber bulunduğu şehre göre değişkenlik gösterebilir. Kesin ve net fiyatları öğrenilebilmesi için doktorum mutlaka muayene yapması gerekir.

Yağ Aldırma Nedir ve Kimlere Uygulanır?

Bölgesel şekillendirme amacıyla vücudun bazı noktalarından fazla yağ dokusu alınır. Özellikle inatçı ve dirençli yağ dokusuna sahip kişilere uygulanır. Yağ aldırma fiyatları kliniklerin güncel fiyat politikası ile yakından bağlantılıdır.

Yağ Aldırma Yöntemleri Nelerdir?

Liposuction, kavitasyon, mezoterapi, soğuk lipoliz ve ultrasonik ses dalgaları yağ aldırma yöntemleri içerisinde bulunur. Tercih edilen yöntem yağ aldırma fiyatları üzerinde belirleyicidir.

Yağ Aldırma Tedavi Fiyatları 2021

Yağ aldırma fiyatları kişiye ve kullanılacak yönteme göre belirlenir. İşlemin yapıldığı merkeze ve yapan uzman doktora göre de değişebilir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir